بازدید رئیس اداره عاملیتهای رامک خودرو از شرکت نورا موتور پارس

بازدید رئیس اداره عاملیتهای رامک خودرو از شرکت نورا موتور پارس

1397/09/03

بعد از بازدید رئیس اداره عاملیتهای رامک خودرو از شرکت نورا موتور پارس، ایشان نوید تولید خودروهای شاسی بلند در ساوه توسط شرکت نورا موتور پارس را طبق برنامه اعلامی قبلی این شرکت داد.

 همچنین ایشان از تلاش شبانه روزی همکاران واحدهای مختلف برای انجام امور ترخیص خودروهای گمرک خبر دادند و  اعلام کردند با ورود خودروهای در گمرک‌ مانده به بازار، بخشی از التهابات بازار خودرو و نارضایتی مشتریان عزیز که به‌ واسطه عدم توازن بین عرضه و تقاضا ایجادشده است، از بین می رود و شرکت‌های واردکننده می توانند به تعهدات خود عمل کنند.

بر اساس اخبار و اطلاعات رسیده شرکت نورا موتور پارس کارخانه تولید شاسی بلند و کراس اور بزودی افتتاح خواهد کرد و این در حالی است که مدیران شرکت نورا موتور پارس در نشست خبری چند ماه پیش خود عنوان نمودند که قصد دارند تا پایان سال جاری برای نیاز به پاسخگویی مشتریان خود ، خط تولید کراس اور تیوولی را در منطقه صنعتی کاوه راه اندازی نمایند.

حالا مراحل ساخت کارخانه تولید خودروهای شاسی بلند،کراس اوور توسط شرکت نورا موتور پارس در مراحل پایانی قرار گرفته و بنابر پیش بینی ها بزودی رسما این کارخانه خودروسازی در کشور فعالیت خود را آغاز می کند.

 مسئولان استان مرکزی به همراه مدیران و کارشناسان وزارت صنعت و معدن و تجارت ضمن بازدید از فاز 1 شرکت نورا موتور در منطقه ویژه کاوه در ساوه از نزدیک در جریان چگونگی روند فعالیت این شرکت قرار گرفتند.

شرکت نورا موتور پارس
رییس هیات‌مدیره شرکت نورا موتور پارس با بیان اینکه از اواخر مهرماه خط تولید آماده می‌شود، تصریح کرد:  تولید آزمایشی این خودروها از آذر و دی ماه آغاز و در اسفند ماه سال جاری نخستین محصول این شرکت که تیوولی تولید داخل است، به بازار عرضه خواهد شد.

مهندس جواد آدینه اشتغالزایی مستقیم در گام اول را حدود 450 نفر اعلام و تصریح کرد: با تولید و توسعه دو محصول دیگر میزان اشتغالزایی به هزار نفر و اشتغال غیر مستقیم به 3 هزار نفر افزایش می‌یابد.

او ظرفیت درنظر گرفته شده برای تولید را 30 هزار دستگاه در سال عنوان و خاطرنشان کرد:در سال اول و دوم، تولید 10 هزار دستگاه خودرو پیش بینی شده البته رنگ این خودروها برون سپاری شده و از ظرفیت های خالی در حوزه تولید خودرو استفاده خواهد شد اما از سال سوم به بعد، خط رنگ بدنه در ساوه راه اندازی خواهد شد.