نشست صمیمانه مشتریان ویژه شرکت بنیان خودرو زرین

نشست صمیمانه مشتریان ویژه شرکت بنیان خودرو زرین

1397/01/29

شرکت بنیان خودرو زرین به مناسبت مبعث رسول اکرم (ص) از جدیدترین محصول سانگ یانگ و قدیمی ترین برند کره ای به نام رکستون جی 4 رونمایی کرد.

رکستون جی 4 که بزرگ ترین شاسی بلند 2018 بازار ایران بوده طی یک مراسم شکیل در سالن همایش های منطقه آزاد انزلی با حضور مجتبی پور بخش به عنوان تهیه کننده و محمدحسین میثاقی مجری و گزارشگر محبوب فوتبال 120 و برنامه 90 و به هنرمندی فریدون آسرایی خواننده محبوب کشور در کنار سایر چهره های سرشناسی استانی و کشوری در نشست صمیمانه ای به میزبانی شرکت بنیان خودرو زرین رونمایی گردید.

در این مراسم علاوه بر برنامه های شاد، بخشی هایی هم به عنوان معرفی و تحلیل فنی این محصول در نظر گرفته شده بود که در آن ویژگی ها و آپشن های خاص این خودرو بیان گردید.

همچنین نماینده شرکت بنیان خودرو زرین نیز دقایقی پشت تریبون قرار گرفت و از مزایای خرید خودروهای سانگ یانگ برای سرمایه گذاری و... با توجه به افزایش قیمت دلار پرداخت.

رکستون G4 نسل چهارم  از خانواده این شاسی بلند آفرود کره ای می باشد. این خودرو بزرگترین شاسی بلند 2018 بازار ایران نیز لقب گرفته. رکستون با بهره گیری از آخرین تکنولوژی ها ی نو  به همراه شاسی مستقل در نسل چهارم ، چالش  جدیدی برای هم قطاران خود مانند پرادو ایجاد نموده است.