ورود اولین محموله رکستون G4 به گمرک بندرعباس

ورود اولین محموله رکستون G4 به گمرک بندرعباس

1397/05/03

 اول هفته عکس‌هایی از همراهان خوب خودروبانک به دست ما رسید که نشان از رسیدن اولین محموله خودروهای سانگ یانگ رکستون G4 به گمرک بندرعباس است. این محموله با کشتی گلویس کرونا وارد بندرعباس شده که این کشتی چند روز پیش به این بندر رسیده است.


تعداد خودروهای وارد شده از سانگ یانگ رکستون G4 حاکی از آن است که تعداد احتمالاً قسمتی از خودروهای پیش فروش شده به زودی تحویل داده خواهد شد. با مشاهده عکس‌ها متوجه می‌شوید که اکثر خودروهای رکستون G4 وارد شده سفید، مشکلی و تعداد بسیار اندکی خاکستری هستند.


رکستون G4 جدیدترین محصول سانگ یانگ کره جنوبی است که با برند جداگانه رکستون وارد بازارهای جهانی شده و رامک خودرو نیز از زمستان سال گذشته اقدام به معرفی و تبلیغات این خودرو کرد که البته خودروبانک نیز به صورت کامل این خودرو را معرفی کرده است. قیمت رکستون G4 در ابتدا در حدود 330 میلیون تومان بود و این در حالی است که به زودی اولین سری رکستون G4 تحویل داده خواهد شد.


البته با مشاهده عکس‌ها و یک حساب سر انگشتی به نظر می‌رسد که در محموله‌های دیگری شاهد واردات تعداد بیشتری رکستون G4 خواهیم بود که از قبل ثبت سفارش داشته‌اند.

 

منبع : خودروبانک