ویژگی های طراحی و آپشن های تیوولی

ویژگی های طراحی و آپشن های تیوولی

1397/09/11

پس از بررسی پرفورمنس تیوولی, آپشن های تیوولی , امنیت تیوولی به آخرین بخش از سری مقالات بررسی های تیوولی که همان بررسی طراحی داخلی و خارجی و خصوصیات رفاهی که در تیوولی بصورت استاندارد وجود دارد می پردازیم.

طراحی جلوی تیوولی براساس یک ایده هدف دار و قوی انجام گرفته است که با تاکید بر گسترش خطوط باریک جلو پنجره و بالای چراغها کاملا مشهود است و طرح یک پرنده در حال پرواز را تداعی می کند. طراحی قسمت عقب تیوولی مطابق صلیقه تیپ جوانان انجام شده است چراغ های عقب طوری طراحی شده اند که به نظر میرسند رابط بین بدنه کناری و قسمت عقب خودرو باشند و وجود یک سپر عقب فراگیر که در عقب خودرو را در خود جای داده و در مرکز آن چراغ مه شکن قرار گرفته است.

طراحی قسمت داخل با دقت زیاد صورت گرفته و تمام جزئیات برای داشتن حداکثر کارایی و فضای سرنشین درنظر گرفته شده است تا سرنشینان احساس راحتی کافی داشته باشند که حاصل این نوع طراحی یک کابین مدرن, لوکس و بسیار جادار برای این کامپکت SUV بوده است.

چراغ های LED : این چراغ ها که در روز روشن هستند(DRL) بهمراه چراغ های HID برای دید بهتر در روز و شب طراحی شده اند.

کروز کنترل: وجود کروز کنترل بصورت استاندارد و نه بصورت آپشن, رانندگی با تیوولی را بسیار لذت بخش ساخته.

فضای داخلی جادار: فضای داخلی بطوری طراحی شده که کلیه سرنشیان احساس راحتی مناسبی داشته باشند.

فرمان D شکل: این فرمان دارای پوشش چرم بهمراه گرم کن فرمان برای روزهای سرد است و طوری طراحی شده که فاکتورهای آسایش انسان در آن به نحو احسند لحاظ شده و قسمت پایین آن بریده شده تا شکل D برای هندلینگ بهتر و راحتی بیشتر راننده فراهم گردد.

گرم کن-سردکن صندلی: این ویژگی آسایش راننده و سرنشین جلو را برای روزهای سرد و گرم بخوبی فراهم می آورد.

Key Less : ورود به خودرو بدون سوئیچ.

رینگ ها: رینگ های 18 اینچی با طراحی Diamond .

صفحه کیلومتر سوپر ویژن: علاوه بر زیبایی که به قسمت جلو می بخشد راننده امکان انتخاب 6 رنگ متنوع را دارد و برای کاهش خستگی راننده ناشی از رانندگی در شب طراحی شده است.

برف پاکن های هیبریدی:

سانروف: این سانروف زیبا و امن با درنظر گرفتن موارد امنیتی طراحی شده است.

جلو پنجره پیانویی: برای زیبایی بیشتر قسمت جلو در نظر گرفته شده است.

مانیتور 7 اینچ که کاربردهای فراوانی دارد از جمله برای دوربین عقب , سیستم ناوبر, موارد سرگرمی.

فضای قسمت بار عقب بسیار جادار است و 423 لیتر گنجایش حمل بار دارد و درصورتیکه به فضای بیشتری نیاز داشتیممی توانید یکی از صندلی های عقب را بخوابانید یا هردو صندلی را بخوابانید تا حداکثر فضای ممکن در درسترس شما باشد.

برای شرایط خاص که حداکثر فضا هم برای سرنشینان و هم برای بار نیازمندیم می توانیم صندلی عقب را تا 27.5 درجه بخوابانیم.

جنس مواد مصرفی برای صندلی ها از مواد عالی تهیه شده است و طراحی صندلی ها با دقت انجام شده و طراحی صندلی ها شبیه به صندلی خودروهای اسپرت انجام شده تا وجه اسپرت خودرو حفظ شود.

تیوولی به سیستم ناوبری مدیریت سفر tom tom مجهز شده که در سفرهای شهری و بین شهری بسیار سودمند است.